O nas


about

REVEO – wykorzystujemy nasze zdolności w pożyteczny i kreatywny sposób

Wsłuchując się w opinie naszych Klientów i dzieląc się wzajemnymi spostrzeżeniami, mamy jasno określony cel, w jakim chcemy, jako REVEO, zmierzać. Jest nim wykorzystanie naszych zdolności w jak najbardziej kreatywny i pożyteczny sposób. Satysfakcja z dobrze wykonanej pracy i możliwość ujrzenia na własne oczy rezultatów naszej pracy, jest dla ambitnego zespołu naszej firmy największą wartością.

Skutkiem tego, liczba zadowolonych Klientów, którzy dostrzegają w REVEO realny potencjał, cały czas rośnie. Wykorzystując Twój pomysł i nasze możliwości, jesteśmy w stanie wspólnie tworzyć rozwiązania idealne dla nowocześnie prowadzonego biznesu.

LUDZIE Z PASJĄ – dzielimy się wiedzą i doświadczeniem

Jesteśmy żywym organizmem, ludźmi z pasją i grupą oddanych sobie przyjaciół. Wspierając się zarówno w pracy, jak i w sferze prywatnej, wspólnie działamy na rzecz rozwoju społeczności REVEO. Dzięki temu pracujemy efektywnie w ciepłej, niemalże rodzinnej atmosferze.

Pod okiem doświadczonych w branży specjalistów, młodzi i ambitni członkowie REVEO każdego dnia rozwijają swoje umiejętności, zarażając resztę zespołu świeżymi pomysłami i entuzjazmem.

Regularne spotkania poza godzinami pracy utwierdzają nas w przekonaniu, iż odpowiednia integracja i wzajemne zrozumienie są kluczowymi czynnikami w tworzeniu skutecznego i pełnego motywacji zespołu. Nie straszne nam wyzwania! Do każdego z nich podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

BIZNES ZAANGAŻOWANY SPOŁECZNIE – tworzymy produkty, które pomagają pomagać

Od początku powstania REVEO wiedzieliśmy, że chcemy wspierać w biznesie innych przedsiębiorców  oraz społeczność w której działamy. Dlatego stworzone wspólnie z Prototypownią rozwiązanie dla kancelarii prawnych, system do zarządzania VISMO, dostępne jest w dwóch wersjach: pełnopłatnej – przeznaczonej dla dojrzałych kancelarii oraz pro bono – dla stowarzyszeń, fundacji oraz poradni, które udzielają bezpłatnych porad prawnych (bezpłatna, bezterminowa licencja).

Zapoznaj się z naszą ofertą, opowiedz nam o swoich potrzebach i razem opracujmy najlepszą strategię osiągnięcia wyznaczonego celu.

Skontaktuj się z nami:

Artur Sikora

Prezes Zarządu

artur.sikora@reveo.pl

(+48) 663 001 451

Dowiedz się więcej o nas


Oferta

Dowiedz się, czym się zajmujemy i zdecyduj, co Ciebie najbardziej interesuje.

Kariera

Szukasz ciekawych wyzwań? Jesteś osobą ambitną i odpowiedzialną? Sprawdź nasze oferty pracy.

Kontakt

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą albo chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o naszej firmie, zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy.