Dlaczego warto do nas dołączyć?


Jesteśmy ludźmi z pasją i grupą oddanych sobie przyjaciół. Wspierając się zarówno w pracy, jak i w sferze prywatnej, wspólnie działamy na rzecz rozwoju społeczności REVEO. Dzięki temu pracujemy efektywnie w ciepłej, niemalże rodzinnej atmosferze.

Pod okiem doświadczonych w branży specjalistów, młodzi i ambitni członkowie REVEO rozwijają swoje umiejętności, zarażając resztę zespołu świeżymi pomysłami i entuzjazmem.

Regularne spotkania poza godzinami pracy utwierdzają nas w przekonaniu, iż odpowiednia integracja i wzajemne zrozumienie są kluczowymi czynnikami w tworzeniu skutecznego i pełnego motywacji zespołu. Nie straszne nam wyzwania! Do każdego z nich podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Cenimy wartości społeczne. Ma to odzwierciedlenie w naszych produktach. Z tego powodu udostępniamy organizacjom prawnym, które udzielają darmowych porad prawnych naszą aplikację Vismo. Wierzymy, że dzięki jej wykorzystaniu organizacje te działają jeszcze sprawniej i są w stanie dotrzeć ze swoimi usługami do większej ilości potrzebujących.

Oferty pracy


Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji